آقای دکتر قدسی اسکویی به سرپرستی دامپزشکی شهرستان اسکو منصوب شد

آقای دکتر قدسی اسکویی به سرپرستی دامپزشکی شهرستان اسکو منصوب شد

مراسم تودیع و معارفه رئیس دامپزشکی شهرستان اسکو صبح روز سه شنبه مورخه ۹۶/۱۰/۱۹ با حضور مدیر کل دامپزشکی استان در محل دفتر فرماندار شهرستان اسکو برگزار شد.

دکتر بهداد مدیرکل دامپزشکی استان ضمن قدردانی و تشکر از زحمات فرماندار محترم شهرستان اسکو و تلاش و پیگیری های مستمر ایشان در جهت رفع مشکلات دام و طیور و دامپزشکی گفت: اداره دامپزشکی یک اداره پویا است و مستلزم این کار فعالیت و تلاش مدیران برای رفع مشکلات می باشد و باید رئیس شهرستان در همه حال ضمن بازدید از مجموعه ها با فرماندار شهرستان اسکو در راستای رفع مشکلات هماهنگی تنگاتنگ داشته باشد.

دکتر محمدزاده فرماندار شهرستان اسکو در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات آقای دکتر راسخی رئیس سابق دامپزشکی شهرستان اسکو و حمایت های مدیرکل محترم دامپزشکی استان گفت: به حمدالله با تلاش و کوشش مدیریت دامپزشکی شهرستان تا این لحظه هیچ نوع بیماری حادی در سطح شهرستان مشاهده نشده است.
ایشان با اشاره به اهمیت و جایگاه مهم اداره دامپزشکی در ارتقاء و حفظ سلامت و امنیت غذایی شهرستان و استان گفت: تلاش داریم تا حد امکان با مساعدت اداره کل استان بتوانیم گامی در جهت تامین فضای فیزیکی اداره شهرستان و رفع نیازهای ضروری این اداره برداریم.

در انتهای مراسم از تلاش های چندین ساله دکتر راسخی رییس سابق دامپزشکی شهرستان تشکر و قدردانی گردید و دکتر قدسی اسکویی به سمت رییس جدید اداره دامپزشکی شهرستان اسکو معرفی شدند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسکو

@govomidosku

 

bigtheme