فرماندار اسکو: باید پاسدار میراث و آوازه فرهنگی و علمی شهرستان اسکو باشیم

فرماندار اسکو:
باید پاسدار میراث و آوازه فرهنگی و علمی شهرستان اسکو باشیم

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان اسکو به مناسبت سال روز تشیکل شوراهای آموزش و پرورش بعد از ظهر روز سه شنبه مورخه ۹۶/۱۰/۲۶ به ریاست دکتر محمدزاده فرماندار شهرستان اسکو و اعضای شورای آموزش و پرورش تشکیل شد.
دکتر محمدزاده ضمن تبریک هفته شورای آموزش و پرورش به تمام تلاش سنگربانان علم و دانش و نگاه آسیب شناسانه بر نقش مردم در مدیریت آموزشی و با اشاره به کسب مقام نخست در ریشه کنی بیسوادی در سطح استان گفت: بالاترین نرخ باسوادی در استان را شهرستان اسکو داراست زیرا براساس آمار نرخ باسوادی شهرستان ۹۱/۲ درصد می باشد که جای بسی مباهات و افتخار است و ما مسئولیت داریم پاسدار میراث و آوازه فرهنگی و علمی این شهرستان باشیم.
ایشان در ادامه با اشاره به ظرفیت بالای اردوگاه دانش آموزی اسکو گفت: از طریق پیگیری با مدیرکل استان جهت حل مشکل مربوط به اوقاف و آموزش و پرورش در تلاش هستیم تا با تشکیل جلسه ای در شهرستان موافقت لازم را برای حل مشکل انجام دهیم.

 

در انتهای جلسه فرماندارشهرستان اسکو در شورای آموزش و پرورش از کارشناس مسئول و کارشناسان نهضت سوادآموزی شهرستان اسکو به دلیل کسب مقام برتر در ریشه کنی بی سوادی در استان وهمچنین از اعضای شورای آموزش وپرورش تجلیل کردند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسکو

@govomidosku

 

 

bigtheme