معاون عمرانی شهرک های صنعتی ایران: ضرورت تسریع در روند تکمیل و آماده سازی شهرک صنعتی شهید نیرومند اسکو

معاون عمرانی شهرک های صنعتی ایران: ضرورت تسریع در روند تکمیل و آماده سازی شهرک صنعتی شهید نیرومند اسکو

شامگاه روز دوشنبه مورخه ۹۶/۱۰/۲۵ ساعت ۲۰ جلسه ای در خصوص تسریع در روند تکمیل و آماده سازی شهرک صنعتی شهید نیرومند اسکو با حضور مهندس محمدزاده معاون شهرک های صنعتی ایران، مهندس نیرومند مدیرعامل شهرک های صنعتی استان و دکتر محمدزاده فرماندار شهرستان اسکو در محل فرمانداری تشکیل شد.
در این جلسه دکتر محمدزاده با اشاره به اهمیت شهرک صنعتی اسکو در توسعه و اشتغال زایی و مطالبه اصلی مردم افزودند: در صورت تسریع در روند تکمیل و آماده سازی شهرک صنعتی جهت واگذاری زمین به سرمایه گذاران شاهد جهش در توسعه شهرستان خواهیم بود.
ایشان در ادامه افزودند: بر اساس مساعدت های صورت گرفته، شرکت گاز استان برای شروع عملیات خدمات رسانی در محل شهرک های صنعتی تجهیزات را به شهرستان آورده وبه زودی عملیات خط انتقال شروع می شود.
مهندس محمدزاده معاون شهرک های صنعتی کشور با تشکر از پیشرفت کار گفت: با تمام توان سعی خواهیم کرد شهرک صنعتی را برای واگذاری سریع زمین با قیمت مناسب جهت تحویل آن به مردم شریف اسکو به خصوص سرمایه گذاران انجام دهیم.
مهندس نیرومند مدیرعامل شهرک های صنعتی استان گفت: در جلسه اخیر هیئت مدیره شهرک های صنعتی تصمیم گیری لازم برای واگذاری اولین قطعه از شهرک به متقاضی سرمایه گذاری گرفته شده است.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسکو

@govomidosku

 

bigtheme