پیام تبریک هفته شوراهای آموزش و پرورش

‍ دکتر محمدزاده فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان اسکو و یحیی نجابت دبیر شورای آموزش و پرورش به مناسبت گرامیداشت هفته شورای آموزش و پرورش، پیام مشترکی منتشر کردند.

متن این پیام به شرح زیر است:

«به نام خداوند ن و قلم»
امر شورا و مشورت از اهمیت بسزایی برخوردار است آن چنان که همه امور در جریان صحیح و تعالی خود پیش می رود و مصلحت و اندیشه کنار هم قرار می گیرند تا با اتکا به قرآن کریم عملی صحیح شکل گیرد.
تشکیل شوراهای آموزش و پرورش در ۲۶ دی ماه ۱۳۷۲ آغاز تحولی اساسی در نظام تعلیم و تربیت کشور در چهارچوب تعالیم اسلامی و تحقق خرد جمعی و استفاده بهینه از منابع و امکانات موجود است. التزام به این چهارچوب می تواند فرهنگ آرمانی کشور را محقق نموده تا با عمومی کردن مسائل آموزش و پرورش زمینه حرکت به سوی عدم تمرکز و مشارکت در تصمیم گیری را در این بخش مهیا نموده و از هر گونه انحراف از سند چشم انداز و سیاست های کلان و اثرگذار دولت محترم تدبیر و امید جلوگیری گردد.
توجه به نهاد مقدسی همچون آموزش و پرورش که زیربنای اصلی توسعه جوامع است، مرهون خدمات و دلسوزی های صادقانه همه اعضای پرتلاش شورای آموزش و پرورش می باشد که با اتخاذ راهکارهای سودمند، گره گشای بسیاری از مشکلات در ابعاد مختلف هستند، تا دستیابی به مهمترین اهداف عالیه انقلاب اسلامی را تسریع بخشند.
اینجانبان فرصت را مغتنم دانسته، ضمن گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش، مراتب سپاس و قدردانی خود را از زحمات و تلاش های بی وقفه و ارزنده تمامی فرهنگیان دلسوز و بصیر، مدیران سخت کوش و توانمند شهرستان و خیران نیک اندیش، که در کمال توکل، تدبیر و عقلانیت در راستای تعلیم و تربیت نسلی اندیشمند، خلاق، سخت کوش، مومن، متعهد و ولایتمدار تلاش می نمایند، اعلام می نمائیم.

امید است افتخارات پی در پی شورای آموزش و پرورش شهرستان اسکو ، با تلاشهای بی دریغ همه مسئولین محترم شهرستان اسکو در سال “اقتصاد مقاومتی و تولید،اشتغال”، شتاب بیشتری گرفته وهر روزشاهد درخشش موفقیت های بیش از پیش در آسمان علم و اندیشه با بهره مندی از منویات مقام معظم رهبری(حفظه ا…) و تلاش های دولت تدبیر و امید در شهرستان باشیم.

دکتر محمدزاده- فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان اسکو

نجابت- مدیرآموزش و پرورش و دبیرشورای آموزش و پرورش
@govomidosku

 

bigtheme