سال دولت و ملت ، همدلی و همزبانی گرامی باد *-*-*ملاقات عمومی فرمانداراسکو بامردم؛ هر هفته روزهای دوشنبه از ساعت 8 تا 14 در محل دفتر فرمانداری این شهرستان برگزار می شود *-*-* به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان اسکو خوش آمدید *-* .اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا . * - *.*. مدیریت حوزه روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسکو*-*

  آشنایی با فرماندار جدید شهرستان اسکو

           مرتضی علیخانی، متولد سال 1356 در شهرستان شاهین‌دژ است که از سال 81 تا 84 به مدت سه سال بخشدار مرکزی اسکو بوده و در مسوولیت‌هایی همچون کارشناس سیاسی و انتظامی استانداری و کارشناس فرمانداری آذرشهر ایفای خدمت کرده است.

           او جوان ترین فرماندار این شهرستان بشمار می رود که تاکنون تصدی گری این منصب را بر عهده داشته و دارای سوابق اجرایی مرتبط با این پست می باشد .

        وی همچنین دارای مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته حقوق از دانشگاه تبریز و همچنین دانشجوی ارشد در همین رشته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه می باشد .

   
  mas.jpg
  اوقات شرعی